Domů » Bleskovky » Sportovní 4K kamerku s vodotěsným krytem nyní pořídíte o pětinu levněji

Sportovní 4K kamerku s vodotěsným krytem nyní pořídíte o pětinu levněji

Léto se nezadržitelně blíží a s ním jsou spojené i nejrůznější sportovní aktivity. Nejen pro aktivní jedince je určena nová generace kamerky YI 4K+, kterou nyní internetový obchod GeekBuying.com nabízí s 21% slevou. Z původních 429 dolarů nyní cena spadla na 339 dolarů, což je zhruba 8 500 Kč. Společně s kamerkou navíc v balení dostanete další náhradní baterii, voděodolné pouzdro, nabíjecí dock pro dva akumulátory a ochranné pouzdro pro přenášení.

yi4k_kamera

YI 4k+ kamerka využívá obrazového procesoru Sony IMX377 s 12Mpx snímačem a objektivem, který tvoří sedm optických členů. Zpracování dat zajišťuje quad-core procesor Ambarella H2. Obsah se zobrazuje na 2,19palcovým dotykovém displeji s rozlišením 640 x 360 px (330 ppi). Kapacita vyměnitelné baterie je 1400 mAh.

yi-4k-action-camera

Kromě záznamu videa ve 4k rozlišení při 30 nebo 60 fps (kodek H.264) můžete nahrávat také slow-motion video v HD rozlišení až při 240 fps, či time-lapse video, opět ve 4k. Fotografovat je možné maximálně v 12megapixelovém rozlišení.

rozliseni4k
Podporovaná rozlišení Yi 4k+ kamery

Kompletní hardwarové parametry kamerky YI 4K+ naleznete na této stránce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.