Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » Soutěž o Xbox 360 4GB Kinect a další ceny od společnosti Sunnysoft

Soutěž o Xbox 360 4GB Kinect a další ceny od společnosti Sunnysoft

Vyzkoušejte své vědomosti v soutěži o Xbox 360 4GB Kinect a další výhry v celkové hodnotě více než 14 000 Kč. Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a být mezi vylosovanými šťastlivci.

Společně se společností Sunnysoft jsme pro vás nachystali další letní soutěž o velmi zajímavé ceny. Hrajeme o herní konzoli Xbox 360 4GB Kinect, originální příslušenství Samsung, záložní zdroj Powermonkey, sadu držáků do automobilu Brodit a další příslušenství pro váš chytrý telefon.

         

A co musíte pro výhru udělat? Je to snadné. Stačí odpovědět na 3 soutěžní otázky, vyplnit své jméno a kontaktní e-mail a pak čekat, zda se právě na vás usmálo štěstí a odnesete si jednu z výher. V případě, že si s odpověďmi nebudete vědět rady, doporučujeme se podívat na webové stránky Sunnysoft, kde najdete nápovědu. Soutěž končí už dnes, tak neváhejte!

O co přesně hrajeme?

1. místo: Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Family Bundle v hodnotě 7 990 Kč

2. místo: Samsung Allshare Cast Dongle – příslušenství umožňující sdílení obrazu Galaxy S III na velkou obrazovku pomocí Wi-Fi v hodnotě 1 789 Kč

 

3. místo: Samsung stolní stojánek pro Samsung Galaxy S III v hodnotě 859 Kč

4. místo: Záložní zdroj a nabíječka Powermonkey Discovery 3500mAh – záložní zdroj na cesty, který 2x až 4x dobije Váš telefon v hodnotě 1 289 Kč

5. místo: Držák do auta bez nabíjení Brodit + Brodit Proclip dle vlastního výběru – Sada pro uchycení telefonu v automobilu bez nutnosti vrtání do palubní desky v hodnotě až 948 Kč

6. místo: Dobíjecí a synchronizační kolébka Kidigi dle vlastního výběru – kolébky na stůl pro Váš smartphone, aby byl stále po ruce a na očích v hodnotě 599 Kč

7. místo: Flexibilní držák Breffo Spiderpodium – držák, který si můžete přizpůsobit, jak se Vám hodí v hodnotě 399 Kč

 

8. místo: Stylus pro kapacitní displeje – pomůcka pro přesnější a pohodlnější ovládání telefonů a tabletů v hodnotě 149 Kč 

Obchod Sunnysoft se specializuje na mobilní telefony a příslušenství k nim již 13 let. Svojí přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu a schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Sunnysoft.cz (provozovatel Sunnysoft s.r.o.)

2. Soutěž se koná od 21. srpna 2012, 07:00, do 28. srpna 2012, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na 3 soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováno 8 výherců, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně budou kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 2 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena, seznam výherců naleznete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel