Domů » Bleskovky » Smartphony Nubia M2, Moto Z a Gome K1 nyní pořídíte se zajímavou slevou

Smartphony Nubia M2, Moto Z a Gome K1 nyní pořídíte se zajímavou slevou

Pokud přemýšlíte o nákupu nového smartphonu a nechce se vám příliš utrácet, mohli byste slyšet na aktuální slevovou akci čínského internetového portálu GeekBuying.com, který nyní nabízí tři smartphony za zvýhodněnou cenu.

Jako první v nabídce najdete model Nubia M2 s 5,5″ Full HD AMOLED displejem, Snapdragonem 625, 4GB RAM, 64GB interní pamětí, 3630mAh baterií, 13Mpx duálním fotoaparátem a čtečkou otisků prstů, který navíc láká na velice povedený design s kovovým rámečkem. Navíc se jedná o tzv. globální verzi s kompletní podporou u nás používaných LTE pásem. V případě operačního systému padla volba na Android 6.0.1, na který je navlečeno uživatelské prostředí Nubia UI 4.0.

Tento model může být váš za 117 EUR (cca 3 000 Kč včetně poštovného) v případě, že do objednávky zadáte slevový kód NUBIAM264G. Akce je omezena pouze na 50 kusů. Objednávat můžete zde.

V nabídce je dále smartphone Motorola Moto Z s 5,5″ 2k displejem, čtyřjádrovým Snapdragonem 820, 4GB RAM a 64GB interní pamětí, hybridním slotem na microSD kartu nebo 2 SIM a duálním fotoaparátem (13 + 5 Mpx), který lze zakoupit za necelých 203 EUR, pokud do objednávky zadáte slevový kód WXNZVJAH.

Moto Z dále nabízí rychlou čtečku otisků prstů integrovanou ve středovém tlačítku, 2600mAh akumulátor s podporou rychlého nabíjení (USB-C), NFC a operační systém Android 6.0.1. Funkce telefonu lze navíc dále rozšířit díky dokoupitelným modulům MotoMods.

Pro nenáročné uživatele je určený smartphone Gome K1, jehož standardní cena se po zadání slevového kódu GOMEK1 sníží na 105,5 EUR (2 700 Kč). Tento model nabídne osmijádrový procesor Helio P20 s taktem 2,3 GHz, 5,2″ Full HD displej, Android 6.0, hybridní slot na microSD či sekundární SIM kartu, 16Mpx fotoaparát a 3500mAh baterii.

Informace: Nezapomeňte, že k ceně jakéhokoliv objednaného zboží z čínského skladu, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč). Některé produkty je však možné objednat i ze skladů přímo v Evropské unii (nejčastěji Německo či Španělsko).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.