Smartphony až s 50% slevou? GeekBuying láká na velkou promo akci

Blíží se Den matek, což je pro čínské prodejce elektroniky ideální šance pro plánování slevových akcí. Jako první letos přišel internetový obchod GeekBuying.com, který láká až na 50% slevy u vybraných smartphonů. Pokud výše vaší objednávky přesáhne hodnotu 50 dolarů, můžete použít speciální promo kód WNSLADQG, který výslednou částku sníží o dalších 5 dolarů.

Nejvíce můžete ušetřit při nákupu smartphonů od značky LeTV LeEco, kde slevy atakují právě padesátiprocentní hranici. Vůbec největší sleva (55 %) je na chytrý telefon Coolpad Torino, který je určený spíše pro méně náročné uživatele; jeho cena je (po použití slevového kódu) 74,99 USD (cca 1 600 Kč).

Za příjemnou cenu 240,99 USD (5 150 Kč po použití výše uvedeného promo kódu) můžete pořídit Xiaomi Redmi Note 5, za 724,99 USD (15 450 Kč) je pak v akci herní novinka Xiaomi Black Shark Gaming. Kompletní nabídku telefonů ve slevě naleznete na této stránce. V případě, že vám nějaký model padl do oka, doporučujeme s nákupem příliš neotálet – slevová nabídka je omezena počtem kusů. Poštovné do České republiky je zdarma, k ceně je však nutné připočítat 21% DPH, jelikož jsou telefony ve většině případů odesílány z čínského skladu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel