Smartphone s duálním fotoaparátem? AllCall Bro za skvělou cenu

Duální kamera namísto klasického fotoaparátu už dávno není výsadou jen těch nejlépe vybavených smartphonů, ale postupně proniká také mezi modely střední a nižší střední třídy. Tohoto trendu si je vědom i čínský výrobce smartphonů AllCall, který brzy uvede na trh levný model s názvem AllCall Bro, který disponuje čtečkou otisků prstů, kovovým tělem a duálním fotoaparátem. A cena? Jen 69,90 dolarů, tedy necelých 1 700 Kč.

allcallbro

Zatímco hlavní fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů zachycuje celou scénu, sekundární kamera s 2Mpx rozlišením se stará o detekci hloubky scény. Díky tomu je následně možné přeostřovat na vybrané objekty v záběru a především měnit hloubku ostrosti.

Výhoda duálního fotoaparátu je také v získávání lepšího kontrastu a jasu, což se opět projeví na výsledné kvalitě fotografie. A lepší výsledky toto řešení slibuje také při pořizování snímků v horších světelných podmínkách.

allcallbro

Další informace o tomto modelu najdete na webu výrobce. Do prodeje se telefon dostane příští týden 18. dubna za 69,99 USD. Prvních 2000 nejrychlejších jej bude moci získat ještě o 4 dolary levněji (cca 100 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.