Domů » Bleskovky » Smartphone Cubot, chytrý kartáček a noční Bluetooth světlo nyní v akci

Smartphone Cubot, chytrý kartáček a noční Bluetooth světlo nyní v akci

Máme pro vás další přehled akčních slev v internetovém obchodě GearBest. Tentokrát můžete za akční cenu zakoupit smartphone Cubot X19 v barvě Twilight s duhovými zády. Telefon běží na systému Android 8.1 a pohání jej osmijádrový čip Helio P23, který doplňují 4 GB RAM a 64GB interní úložiště.

Cubot X19
Cubot X19 ve slevě

Na zadní straně má své místo duální fotoaparát (16 + 2 Mpx, sekundární kamerka slouží pro detekci hloubky scény) a čtečka otisků prstů. Kapacita vestavěného akumulátoru je slušných 4000 mAh. O zobrazování se stará 5,93palcový displej s Full HD+ rozlišením (1080 x 2160 px). Cubot X19 podporuje evropské LTE sítě a disponuje hybridním slotem na druhou nanoSIM kartu či microSD kartu.

Cubot X19 2

Cubot X19 můžete v Twilight edici aktuálně zakoupit s 27% slevou za 159,99 USD (3 650 Kč). Pokud chcete ještě více ušetřit, můžete si za 119,99 USD (2 750 Kč) zakoupit černou barevnou variantu.

kartacek

Za příjemných 39,99 USD (910 Kč) lze pořídit sonický kartáček Oclean Air, který je vybavený technologií Bluetooth. Díky tomu jej snadno propojíte se svým telefonem a mobilní aplikací, se kterou budete mít přehled o vašem čištění. Kartáček je vybavený několika režimy čištění a při maximálním výkonu dokáže vibrovat až 40000krát za minutu.

kartacek 2

Kartáček se pyšní stupněm krytí IPx7, voda mu tedy nijak nevadí. 800mAh baterie vydrží na jedno nabití okolo 30 dní, samotné nabíjení trvá okolo 2,5 hodiny. Dobíjení probíhá skrze speciální podložku, která je součástí balení. Hmotnost kartáčku je 95 gramů.

Třetí položkou v nabídce je noční Bluetooth LED světlo od Philipsu, které lze snadno ovládat skrze mobilní aplikaci mijia přímo z vašeho smartphonu. Intenzitu svícení je možné regulovat v několika krocích a díky kompaktním rozměrům se toto příslušenství skvěle hodí například pro noční přisvícení.

philips svetlo

Bluetooth světlo Philips je aktuálně v akci za 24 dolarů (550 Kč) a objednat jej můžete zde. Pokud jste si z dnešní nabídky nevybrali, mrkněte se na tuto speciální stránku plnou slev, kterou GearBest připravil při příležitosti oslavy svých 5. narozenin.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.