Domů » Články » Smartphone Bluboo Edge nabízí nevšední zážitek při fotografování

Smartphone Bluboo Edge nabízí nevšední zážitek při fotografování

Smartphone Bluboo Edge nabízí na obou okrajích zakřivený displej a atraktivní design. Zajímavě působí také zadní strana, která mění barvu v závislosti na dopadajícím světle. Telefon je vybavený 5,5″ HD displejem krytým ochranným sklem Gorilla Glass 4, který je na obou okrajích mírně zakřivený. Bluboo Edge dále nabízí 13Mpx fotoaparát (Sony IMX219) a 8Mpx selfie kamerku.

Bluboo Edge
Bluboo Edge

Výkon dodává čtyřjádrový čip MediaTek MT6737, kterému dělají společnost 2 GB RAM a 16GB interní úložiště. I v tomto případě se jedná o dvousimkový smartphone s podporou LTE, avšak bez pásma 900 MHz. Potěší naopak přítomnost čtečky otisků prstů či čidla pro měření srdečního tepu.

bluboo

Velkým lákadlem je právě vestavěný fotoaparát od Sony, který poskytuje skvělé výsledky nejen při focení ve dne, ale i v horších světelných podmínkách. Kromě automatického režimu je k dispozici celá řada dalších módů pro zachycení nejdůležitějších okamžiků. Nechybí ani elektronická stabilizace obrazu, kterou oceníte zejména v horších světelných podmínkách.

Nechybí ani režim Panorama, Makro či Noční snímek či automatické focení selfie fotografií při zachycení gesta V, které vytvoříte prsty. Video je možné nahrávat maximálně ve Full HD rozlišení při 30 snímcích za vteřinu.

Pokud vám tento model padl do oka, můžete jej aktuálně pořídit se slevou 26 % za sympatických 141 dolarů (cca 3 500 Kč). Dostupný však bude až po novém roce, současné kusy jsou již vyprodané.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.