Domů » Bleskovky » Slušně vybavený smartphone Vernee X s tenkými rámečky nyní pořídíte se slevou

Slušně vybavený smartphone Vernee X s tenkými rámečky nyní pořídíte se slevou

V nabídce čínského internetového obchodu GearBest.com aktuálně naleznete v předprodeji smartphone Vernee X se zajímavou slevou (249,99 USD, cca 5 400 Kč; standardní cena telefonu po uvedení do prodeje bude 279,99 USD). Objednávky budou uživatelům odeslány v rozmezí od 13. do 18. ledna 2018.

Vernee X nabízí 5,99″ displej s rozlišením 1080 x 2160 px, dalším lákadlem jsou velmi tenké rámečky. Hnacím motorem se stal osmijádrový čip MediaTek MTK6763 s taktem 2,0 GHz. Pro potřeby systému Android 7.1 je k dispozici 6 GB RAM a 128GB interní úložiště. Nechybí ani kompletní podpora evropských LTE sítí. Interní paměť lze dále rozšířit díky hybridnímu slotu na microSD kartu (nebo druhou nanoSIM kartu). K dispozici je modrá a černá barevná varianta.

Dalším lákadlem je čtveřice fotoaparátů – na zadní straně najdete snímače s rozlišením 13 + 5 Mpx, na přední straně pak kombinaci 16 + 5 Mpx.

Pokud vás tento smartphone zaujal, můžete si jej předobjednat na této stránce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.