Domů » Bleskovky » Slevová akce: skládací 4K dron s ovladačem a chytré hodinky

Slevová akce: skládací 4K dron s ovladačem a chytré hodinky

Internetový obchod Cafago přichází s další slevovou akcí, v rámci které můžete ušetřit při nákupu skládacího drona s vlastním ovladačem a chytrých hodinek pro nenáročné uživatele.

pr cafago

Dron GoolRC H3 na první pohled vypadá jako DJI Spark, oproti němu ale nabízí možnost složit ramena s rotory, což při přenášení či cestování rozhodně oceníte. Součástí balení je navíc dálkový ovladač, do kterého umístíte svůj smartphone. Dron disponuje 4K kamerkou a létat může do maximálního dosahu okolo 50 metrů. 650mAh baterie drona udrží při životě zhruba po dobu 9 minut, samotné nabíjení bohužel trvá až 100 minut. Velmi sympatická je rovněž cena, drona můžete aktuálně koupit za necelých 40 dolarů (cca 910 Kč).

cafagoPR 2

Ve slevě jsou také jednoduché chytré hodinky Lemfo B57 s vlastním operačním systémem (v angličtině), které díky mobilní aplikaci propojíte jak s Androidem, tak s iPhonem. Hodinky disponují 1,3″ IPS displejem s rozlišením 240 x 240 px, senzorem pro měření srdečního tepu, Bluetooth 4.0 a 180mAh baterií. Pyšní se rovněž stupněm krytí IP67, takže jsou voděodolné. Samozřejmostí je monitoring nejrůznějších aktivit (chůze, běh, kolo, plavání…).

cafagoPR

Cena hodinek je necelých 23 dolarů (520 Kč) a objednat si je můžete zde. Designem připomínají Apple Watch a k dispozici jsou v černé, bílé a růžové barvě.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.