Domů » Bleskovky » Sleva: sluchátka od JBL a bezpečnostní kamera s nočním viděním

Sleva: sluchátka od JBL a bezpečnostní kamera s nočním viděním

Hledáte-li kompaktní sluchátka s kvalitním zvukem, které využijete třeba při sportování, a nechcete za ně příliš utrácet? Máme pro vás slevový kód na špuntová sluchátka od značky JBL, jejichž cena po zadání slevového kódu L086VA klesne na příjemných 8,69 euro (230 Kč).

S telefonem nebo jiným zdrojem zvuku sluchátka propojíte skrze standardní 3,5mm konektor. Délka kabelu je standardních 1,2 metru. Na kabelu se nachází plastové ovládací centrum s tlačítkem a mikrofonem. Tlačítko lze využít nejen pro příjem hovoru, ale také pro ovládání hudebního přehrávače. Sluchátka se dodávají v černé barvě a objednat si je můžete zde.

Levná kamera s automatickou detekcí pohybu

Přemýšlíte-li o ochraně majetku, mohla by vám přijít vhod HD kamera s nočním viděním, která je vybavena bezdrátovým připojením. Kamera umí nepřetržitě nahrávat video i audio záznam v HD rozlišení (1280 x 720 px), případně zvládne pořizovat fotografie v rozlišení 640 x 480 px. Samozřejmostí je automatické zahájení záznamu při detekci pohybu.

Data z kamery můžete díky napojení na WiFi síť pohodlně sledovat přímo ze svého telefonu (skrze vlastní mobilní aplikaci) a mít tak neustále pod kontrolou, co se u vás doma nebo třeba na zahradě děje. Do objednávky nezapomeňte vložit slevový kód L790MT, který výslednou cenu sníží na sympatických 14,99 euro (přibližně 390 Kč). Objednat ji můžete zde.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednoduší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.