Sleva: elegantní hodinky s monitorováním aktivit a chytrý Bluetooth zámek

Napůl chytré hodinky za necelých 18 euro? Právě na takovou slevovou akci aktuálně láká server Cafago.com, který má v nabídce vodotěsný model Zeblaze Vibe Lite. Na první pohled vypadají jako klasické hodinky, čemuž napovídají i standardní mechanické ručičky. Díky vestavěným senzorům ale umějí monitorovat vaše kroky a další aktivitu, a stejně tak vás jemnými vibracemi umějí upozornit na případné notifikace z telefonu.

Komunikaci s telefonem zajišťuje mobilní aplikace, která je dostupná jak pro Android, tak také pro iPhone. Zobrazit si v ní můžete nejen nachozenou vzdálenost, ale také spálené kalorie, informace o kvalitě vašeho spánku a řadu dalších parametrů.

Samotné tělo hodinek je vyrobeno z kovu, rafičky kryje safírové sklíčko. Pokud vám hodinky padly do noty, nezapomeňte při objednávce aplikovat slevový kód L3254J, který výslednou cenu sníží na 17,41 eur (450 Kč).

Velice užitečnou pomůckou může být Bluetooth zámek, který využijete třeba k uzamčení vaší skříňky ve fitness centru či práci. Odemknete jej jednoduše skrze mobilní aplikaci pro Android a iOS. Zámek je navíc částečně voděodolný (stupeň krytí IP65). V případě, že do objednávky zadáte slevový kód L23466H, klesne vám cena na pouhých 10,99 eur (zhruba 280 Kč). Součástí zámku je vestavěná baterie, kterou lze dobíjet skrze USB kabel a která na jedno nabití zvládne zhruba 650 odemčení.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.