Skvěle vybavený smartphone UMIDIGI Z2 Pro nyní v akci za lákavou cenu

Zepředu vypadá jako iPhone X, zadní stranou se naopak výrobce inspiroval u duhové varianty Huawei P20 Pro. Právě tak by se dal ve stručnosti představit design nového smartphonu UMIDIGI Z2 Pro, který je nyní možné za akční cenu předobjednat z čínského internetového obchodu Gearbest.com.

Skvělá výbava za skvělou cenu

Model Z2 Pro nabízí skvělou hardwarovou výbavu v čele s osmijádrovým čipem Helio P60, Androidem 8.1, 6 GB RAM a 128GB interní pamětí. Nechybí ani hybridní slot na druhou nanoSIM či microSD kartu.

O zobrazování se stará prostorný 6,2palcový displej s jemným rozlišením 1080 x 2246 px. O přísun energie se stará akumulátor s kapacitou 3 550 mAh s podporou rychlého nabíjení skrze USB-C konektor.

Ve výbavě dále najdeme hlavní duální fotoaparát (16 + 8 megapixelů) a duální selfie kamerku (taktéž 16 + 8 Mpx). Na zadní straně najdete také čtečku otisků prstů.

Vybírat můžete ze třech variant

UMIDIGI Z2 Pro je možné předobjednat v celkem třech variantáchTwilight s duhovým pozadím, Carbon Fiber Black s karbonovou texturou a pak také speciální edice s keramickými zády, u které je v balení přibalena bezdrátová nabíječka. Zatímco první dvě varianty můžete v předobjednávce získat za akční cenu 299,99 USD (6 750 Kč), keramická edice s bezdrátovou nabíječkou vás vyjde na 359,99 USD (8 100 Kč).

Zboží je odesíláno ze skladu v Číně, počítejte tedy s několikatýdenní dobou doručení. Podívejte se také na další produkty v akci, které jsou odesílány přednostně ze skladu v Evropě (Warehouse s označením Fast-23).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel