Domů » Bleskovky » Skvělá nabídka: náramek Xiaomi Mi Band 4 za akční cenu

Skvělá nabídka: náramek Xiaomi Mi Band 4 za akční cenu

Xiaomi Mi Band 4 je jedním z nejoblíbenějších fitness náramků a poslední čtvrtá generace se mezi uživateli těší velké popularitě. Aby také ne, Mi Band 4 se pyšní skvělým poměrem cena & výkon. Internetový obchod Cafago.com nyní fitness náramek nabízí za skvělou cenu.

mi band 4 2
Skvělá nabídka: Xiaomi Mi Band 4 s příslušenstvím za akční ceny

My doporučujeme pořídit globální verzi, která je aktuálně v akci za 42,37 USD (950 Kč), což je stále o několik stokorun méně, než za kolik je náramek dostupný v českých e-shopech. Za tuto cenu je dostupná pouze černá verze náramku.

Náramek Xiaomi Mi Band 4 je tvořen oválným modulem, který se zasouvá do pryžového náramku nabízeného v rozličných barvách. Zatímco samotný náramek zůstává prakticky stejný, na modulu došlo k mnoha dílčím změnám. Hlavní novinkou je barevný dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95″, který je o 40 procent větší než u minulé generace. Xiaomi připravilo pro tento displej 60 různých barevných témat.


mi band 4 1

Panel chrání odolné sklo s 2,5D efektem, celek je pak chráněný proti vniknutí vody až do 5 ATM. Díky tomu je náramek schopný zaznamenávat data z plavání, kromě toho proprietární systém výrobce obsahuje dalších 5 sportovních módů. Data sbírá 3osý gyroskop a akcelerátometr, nechybí ani snímač tepové frekvence.

V Číně se prodává i verze vybavená NFC čipem pro mobilní platby skrze AliPay, která navíc obsahuje mikrofon pro vyvolání asistenta Xiao AI. I tuto variantu si můžete na Cafago.com objednat, avšak NFC u nás k ničemu nevyužijete.  Kromě těchto funkcí je Mi Band 4 schopný ukazovat čas, ušlé kroky, počasí nebo notifikace z aplikací. Párování se smartphonem zajišťuje Bluetooth 5.0.

Součástí balení je samozřejmě i dobíjecí kolébka, nicméně pokud byste ji třeba ztratili, můžete si ji za 5,58 USD (130 Kč) objednat zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.