Domů » Bleskovky » Skládací dron, chytrá domácí kamera od Xiaomi a akční kamerka za skvělé ceny

Skládací dron, chytrá domácí kamera od Xiaomi a akční kamerka za skvělé ceny

Čínský internetový obchod Cafago tento týden opět láká na nejrůznější slevové akce, které se týkají elektroniky. Tentokrát pro vás máme tip na levného drona, akční kameru a domácí chytrou kameru od Xiaomi.

Drona s Full HD kamerou a skládací konstrukcí můžete díky slevovému kódu L1245R pořídit v akci za 45,54 euro (přibližně 1 180 Kč). Součástí balení je i dálkový ovladač s úchyty pro váš smartphone, do kterého se během letu přenáší obraz.

dron


O přísun energie se stará 2200mAh baterie, která drona udrží ve vzduchu až 18 minut. Je však potřeba počítat s delší dobou nabíjení, která se pohybuje okolo 240 minut. Maximální dosah drona je 100 metrů. Objednat jej můžete zde.

dron2

Za necelých 31 euro (800 Kč) aktuálně pořídíte v akci chytrou domácí kameru Xiaomi Imilab, která disponuje řadou praktických vlastností. Obraz umí nahrávat ve Full HD rozlišení a navíc se dokáže otáčet v rozsahu 360 stupňů. Disponuje také „nočním viděním“, které funguje zhruba do vzdálenosti 10 metrů.

xiaomi kamera

Nechybí ani automatická detekce pohybu či upozornění na dětský pláč, na který jste upozornění notifikací přímo na displej vašeho smartphonu. Záznam lze ukládat na microSD kartu, do cloudu, nebo na vlastní NAS – vše se konfiguruje skrze dodávanou mobilní aplikaci Mi Home, přes kterou lze samozřejmě dění v domácnosti pohodlně sledovat odkudkoliv na světě.

kamera

Náš poslední tip směřuje k akční kameře; tu lze aktuálně zakoupit s více než 50% slevou za přibližně 29 euro (750 Kč). Tato kamera je schopná přepočtem nahrávat až ve 4K rozlišení, nativně však zvládá Full HD při 30 snímcích za vteřinu. Díky krytu, který je součástí základního balení, je kamerka odolná vůči vniknutí vody až do hloubky 30 metrů. Kromě toho v balení najdete dvě baterie a nejrůznější držáky či dálkovou spoušť. Na zadní straně nechybí barevný dotykový LCD displej s úhlopříčkou dva palce.

kamera 2
Obsah základního balení je vzhledem k ceně kamerky skutečně bohatý

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.