Domů » Bleskovky » Samsung World Tour: Záznam z tiskové konference v Londýně

Samsung World Tour: Záznam z tiskové konference v Londýně

Samsung zveřejnil kompletní video z tiskové konference World Tour, která se konala v Londýně. Vše se točilo okolo připravovaných zařízení Galaxy Note a Galaxy Nexus. Pokud máte čas, můžete si celou keynote prohlédnout (53 minut).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Senky (neregistrovaný)

  som to videl cele. A mali čo robiť. Objaviť malovani a potom to prezentovat ako obrovsku bombu… CEO Samsungu bol strašný a ta žena tam kričí, pištiaci hlas.. Prezentacie na tej obrazovke boli užasne. Možno boli aj 3D ale neviem

 2. Mary-Jane (neregistrovaný)

  A teď který z těchto telefonů.. Původně sem chtěl iPhone 4S, ale odrazuje mě docela nemožnost vypnutí 3G, takže se baterie vybíjí rychleji ( a že už ta baterka není nic moc ). Samsung jsem nikdy neměl, tak netusím jestli jsou ty HD displeje lepší než Retina. Kdyby mi někdo napsal nějaký názor, budu rád.

  U těchto telefonů se mi líbí displej. U iPhonu se mi zas nelíbí ten menší displej, ale má špičkovou podporu od Applu. To Samsung nemá.. neaktuaalizuje své přístroje..

 3. tomas (neregistrovaný)

  a preco nie?mozno sa poklada nova era spojeni smartphone, graphic tablet a netbook.note je isto jedinecne zariadenie na trhu. myslim, ze prezentacia bola profesionalna a gendrovo rozmanitejsia ;)

 4. ve srovnani s nokii je tahle prezentace nebe a dudy.

  • tomas (neregistrovaný)

   ve prospech nebe, nebu dudu? :D takze lepsi samsung nebo nokia event?

 5. uz vychadzaju prve recenzie :) [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).