Sledujte nás na YouTube

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Senky (neregistrovaný)

  som to videl cele. A mali čo robiť. Objaviť malovani a potom to prezentovat ako obrovsku bombu… CEO Samsungu bol strašný a ta žena tam kričí, pištiaci hlas.. Prezentacie na tej obrazovke boli užasne. Možno boli aj 3D ale neviem

 2. Mary-Jane (neregistrovaný)

  A teď který z těchto telefonů.. Původně sem chtěl iPhone 4S, ale odrazuje mě docela nemožnost vypnutí 3G, takže se baterie vybíjí rychleji ( a že už ta baterka není nic moc ). Samsung jsem nikdy neměl, tak netusím jestli jsou ty HD displeje lepší než Retina. Kdyby mi někdo napsal nějaký názor, budu rád.

  U těchto telefonů se mi líbí displej. U iPhonu se mi zas nelíbí ten menší displej, ale má špičkovou podporu od Applu. To Samsung nemá.. neaktuaalizuje své přístroje..

 3. tomas (neregistrovaný)

  a preco nie?mozno sa poklada nova era spojeni smartphone, graphic tablet a netbook.note je isto jedinecne zariadenie na trhu. myslim, ze prezentacia bola profesionalna a gendrovo rozmanitejsia ;)

 4. popa81 (neregistrovaný)

  ve srovnani s nokii je tahle prezentace nebe a dudy.

 5. Mauik (neregistrovaný)

  uz vychadzaju prve recenzie :) [odkaz]

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *