Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Rozdáváme slevové kódy: akční kamera se 4K videem může být vaše za pár stovek

Rozdáváme slevové kódy: akční kamera se 4K videem může být vaše za pár stovek

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a s nimi přichází i čas dovolených a výletů. A právě v takových situacích může přijít vhod kompaktní akční kamera Elephone Eelcam Explorer S, která zvládne nahrávat video až ve 4k rozlišení při 30 snímcích za vteřinu. Kromě toho umí pořizovat fotografie v maximálním rozlišení 16 Mpx. V útrobách najdeme CMOS čip Sony IMX 179, úhel záběru kamerky je až 170 stupňů.

O zobrazování se stará 2″ barevný displej s rozlišení 320 x 240 px, konektivitu s telefonem obstarává WiFi. Kamerku lze rovněž ovládat skrze mobilní aplikaci Explorer S, která je dostupná pro Android i iOS. Obavy nemusíte mít ani z focení či natáčení ve vodě, jelikož součástí balení je ochranné pouzdro zajišťující voděodolnost až do hloubky 30 metrů. Vyměnitelná Li-ion baterie disponuje kapacitou 900mAh a na jedno nabití zvládne zhruba 70 minut nepřetržitého záznamu Full HD videa při 30 snímcích. V případě 4k videa je výdrž o něco nižší. Dobití z nuly na sto trvá zhruba 90 minut.

Sportovní kamera za skvělou cenu

Data se ukládají na paměťovou kartu microSD, přičemž maximální podporovaná kapacita karty je 128 GB (není součástí balení). Standardní cena kamerky je 47 dolarů, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód HSC4thD277, sníží se cena na 41,99 USD (cca 895 Kč). Tato částka je navíc konečná, jelikož poštovné je zdarma a zboží je odesíláno přímo z evropského skladu přes dopravce PPL (u objednávky nezapomeňte vybrat typ skladu G-W-5). Platit můžete bankovní kartou nebo PayPalem.

Akční kamerku Eelcam Explorer S můžete objednávat zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel