Domů » Články » Rozdáváme neomezené licence pro KidsMonitor.io v hodnotě 300 tisíc korun

Rozdáváme neomezené licence pro KidsMonitor.io v hodnotě 300 tisíc korun

Slovenská aplikace KidsMonitor.io je skvělým pomocníkem pro všechny rodiče, kteří chtějí mít přehled o tom, co jejich děti dělají se svým telefonem a kde se aktuálně nachází. Včera jsme vám přinesli její podrobnou recenzi a na dnešní den jsme si společně s vývojáři připravili naprosto exkluzivní promo akci, v rámci které rozdáváme speciální kódy na placenou verzi aplikace v hodnotě více než 300 tisíc korun.

V současné době aplikace ještě běží v beta režimu a po dobu následujících 2 týdnů bude pro všechny zdarma. Po uplynutí této doby vývojáři vydají finální verzi, která již bude placená. Zájemci budou moci vybírat z trojice balíčků:

KidsMonitor.io je aktuálně možné používat zcela zdarma. Ostrá verze bude zpoplatněna podle počtu zařízení.
KidsMonitor.io je aktuálně možné používat zcela zdarma. Ostrá verze bude zpoplatněna podle počtu zařízení.

Nejvyšší Unlimited balíček vyjde na 59,88 EUR (1 524 Kč) za rok a jeho součástí je neomezený počet dětských zařízení, které lze kontrolovat až z 10 rodičovských účtů.

Unlimited balíček zdarma pro 100 nejrychlejších. A rovnou na 2 roky!

A právě Unlimited balíček nabídneme prvním 100 zájemcům exkluzivně zdarma, a pozor, ne na dobu jednoho roku, ale rovnou na roky dva – to je hodně zajímavá nabídka, co říkáte? :-) V praxi tedy každý ze stovky nejrychlejších zájemců získá prémiový balíček KidsMonitoru v hodnotě více než 3 000 Kč zcela zdarma.

Abyste bezplatný balíček získali, stačí do objednávkového formuláře v administraci KidsMonitoru zadat promokód SMARTMANIA. Nyní to ale ještě nezkoušejte, jelikož aplikace stále běží v beta verzi a nákup balíčku tak ještě není aktivní. Jakmile vývojáři uvolní ostrou verzi, budeme vás o tom na našem webu pochopitelně informovat a pak přijde ta správná chvíle použít náš promokód.

KidsMonitor.io
KidsMonitor.io

Doživotní licence za necelých 900 Kč?

Pokud by se na vás náhodou nedostalo a všechny promokódy by už byly použity, máte pro vás ještě jednu lákavou slevu. Standardní roční Unlimited balíček stojí 59,88 EUR, nicméně pokud do objednávkového formuláře zadáte kód SMART35, získáte doživotní Unlimited licenci jen za 35 EUR (890 Kč). Tato promo akce je omezena na prvních 5 000 zájemců.

Recenze aplikace KidsMonitor.io: mějte přehled o dětech i jejich telefonech

Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet (aktuálně v beta verzi), není nic jednoduššího, než přejít na oficiální stránky a zaregistrovat se (a samozřejmě si stáhnout mobilní aplikaci).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Nox (neregistrovaný)

  Nechapu, ze neco takoveho jeste neni trestne. Odporny hnus, nechat deti stravit cele detstvi jako v kriminale.

 2. S.h.I.t.

  Placenej BigBrother na děti? Really? Jsem opravdu strašně rád, že jsem vyrostl bez něčeho takového a jistě vím, že i moje dítě vyroste bez spiclovani na každém kroku… Navíc pochybnou firmou.

 3. Mirek (neregistrovaný)

  Chapu, ze Vas zivi reklamy, jen si myslim, ze by bylo dobre zachovat trochu odstup redakce od ciste reklamy. Tady uz smartmanie pusobi uplne jako reklamni agentura pro nekoho kdo uvadi na trh novy produkt (ktery muze, ale taky nemusi uspet).
  To bezbrehe nadseni nad timhle programem je az prilis citit reklamou.
  The best thing since the sliced bread. :-)

 4. imperator

  Nic nie je zadarmo ☺️

 5. Pet (neregistrovaný)

  Tak to teda zkousim a nic. Strasi mi to mesic v mobilu a slibovan ydruhy clanek nevysel. Kdy to tedy bude fungovat??

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *