Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Rozborka: podívejte se, co se nachází uvnitř smartphonu Bluboo D1

Rozborka: podívejte se, co se nachází uvnitř smartphonu Bluboo D1

Čínský výrobce Bluboo uvedl na trh levný smartphone, který bude cílit především na méně náročné uživatele, a který do nižší střední třídy přinese duální fotoaparát umožňující na pořízených snímcích upravovat hloubku ostrosti. Jeho cena byla v předprodeji stanovena na 69 dolarů, standardní cena bude o deset dolarů vyšší (cca 1 900 Kč).

blubood1

Výrobce nyní zveřejnil video, ve kterém máte možnost nahlédnout do útrob zařízení a podívat se tak na jeho kompletní rozborku. Bluboo D1 láká na kovové tělo a duální fotoaparát s čočkami ve vertikálním umístění (8 + 2 megapixely, fotočipy dodává Sony).

Z další výbavy tohoto smartphonu stojí za zmínku čtyřjádrový procesor od MediaTeku (MTK6580) taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, pětipalcový HD displej od Sharpu, čtečka otisků prstů s rychlostí odemčení 0,1 vteřiny, 2600mAh baterie a v neposlední řadě i systém Android 7.0. Originálně řešený je také notifikační proužek pod displejem, který různými barvami upozorňuje na zmeškané události.

blubood1_2

Telefon nepodporuje LTE sítě, ale pouze GSM a 3G. Disponuje hybridním slotem, který lze využít pro pam. kartu nebo sekundární nano SIM.

Pokud vás zaujal, přejděte na stránky výrobce, kde si jej můžete objednat.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel