Sledujte nás na YouTube

Robotický vysavač Xiaowa Youth Edition nyní ve slevě

[sponzorovaný článek] Internetový obchod TomTop aktuálně nabízí ve slevě robotický vysavač Xiaomi Xiaowa Youth Edition, který poslouží jako chytrý pomocník pro úklid vaší domácnosti. Tělo vysavače láká na elegantní bílou barvu a na těle nechybí plejáda senzorů, díky kterým se spolehlivě vyhne všem překážkám v místnostech.

Součástí balení je také nabíjecí stanice, na kterou se vysavač automaticky vrací v případě, že mu dochází baterie. Úklid je možné plánovat na předem nastavený čas, tedy například když budete v práci. Maximální plocha, kterou je vysavač schopný na jedno nabití obsloužit je 80 m². Jedná se o klasický „suchý“ vysavač, funkci mopu u tohoto modelu nenajdete.

V případě, že vás tento pomocník pro úklid domácnosti či kanceláře zaujal, můžete si jej aktuálně objednat v akci za 199 EUR (cca 5 100 Kč). Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávkového formuláře zadáte slevový kód HY25XV.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.