Domů » Bleskovky » Relaxujte s Xiaomi: chodící pás, masážní přístroj na krk a aromatický difuzér

Relaxujte s Xiaomi: chodící pás, masážní přístroj na krk a aromatický difuzér

Vánoce se nezadržitelně blíží a my pro vás máme další díl našeho seriálu, ve kterém vybíráme produkty z čínských e-shopů, které můžete pořídit se zajímavou slevou. V dnešním díle jsme opět vybrali tři položky, které mají několik společných faktorů – za všemi stojí společnost Xiaomi a všechny nějakým způsobem prospívají zdraví (člověk se pomalu nestačí divit, co všechno tahle gigantická čínská společnost ve svém portfoliu nabízí).

xiaomi difuzer

Vůbec nejlevnější z dnešní nabídky je aromatický difuzér Xiaomi HL Mini Air, který dokáže příjemně provonět váš pokoj či kancelář. Hodí se spíše do menších místností a kromě aromaterapie dobře poslouží i jako zvhlčovač vzduchu.

xiaomi difuzer 2

V útrobách se nachází nádobka s kapacitou 120 ml, napájení zajišťuje klasický USB konektor. Zakoupit jej můžete v e-shopu TomTop.com za příjemných 15,66 euro (410 Kč). Zboží je odesláno ze skladu v Číně, takže počítejte s delší doručovací dobou.

masaz krku
Xiaomi Youpin Jeeback G2

Za necelých 44 euro (1 120 Kč) lze se 43% slevou koupit elektronický masážní přístroj na krk. Ten stačí umístit za hlavu a zapnout. Xiaomi Youpin Jeeback G2 disponuje celkem třemi masážními hlavicemi a možností zahřát se až na 42 stupňů. Výrobce udává výdrž okolo osmi dnů v případě, že jej každý den budete používat přibližně 30 minut. Dobíjení je zajištěno skrze USB-C konektor. Bezdrátově jej dokonce lze propojit s mobilní aplikací Mijia.

Chodící podložka od Xiaomi

V nabídce Xiaomi dokonce najdete i tak bláznivé příslušenství, jako je chodící podložka. Tu jen stačí rozložit, aktivovat a můžete začít chodit. Pokud například v práci nebo v kanceláři využíváte polohovatelných stolů, může být tahle podložka zajímavým doplňkem, jak se během práce zapojit do nějakého pohybu.

Chodící podložka Xiaomi A1
Chodící podložka Xiaomi A1

K chodící podložce si můžete stáhnout aplikaci WalkingPad, do které se synchronizují veškeré pohybové údaje a vy přehledně vidíte, kolik jste toho který den nachodili. Na přední straně najdete časovač a tři ovládací tlačítka. Hmotnost podložky je 28 kg a chodit na ni můžete rychlostí v rozsahu 0,5 až 6 km/h. Na běhání tedy rozhodně určená není. Součástí balení je rovněž praktické dálkové ovládání.

Standardní cena podložky je 454 euro, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód HYAXMAEW, sníží se výsledná cena na 360 euro (9 200 Kč). Xiaomi A1 se odesílá přímo ze skladu v Německu, takže by doručení mělo být otázkou několika málo dní.

Měli byste vědět: K ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo EU, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka na zařízení je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na