První generace GoPro Hero v akci. Pořídíte ji za 63 dolarů

První generace sportovní kamerky GoPro (model CHDHA-301) je v současné době v nabídce internetového obchodu TomTop.com k dispozici ve slevě za zhruba 63 dolarů, což je zhruba 1 400 Kč. Abyste se na tuto cenu dostali, je nutné do objednávkového formuláře zadat slevový kód HTY6GPN, který částku sníží o dalších 6 dolarů. Tato verze kaemrky nahrává video maximálně ve Full HD rozlišení při 30 fps, ale zvládá také HD video při 60 fps. Snímky pořizuje v maximálním rozlišení 5 Mpx.

Kromě kamerky v balíčku najdete také originální vodotěsné pouzdro a neoriginální držák na kolo a helmu. Nabídka je limitována počtem kusu, proto pokud vás kamerka zaujala, s nákupem rozhodně nedoporučujeme otálet.

Měli byste vědět: K ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo EU, jehož cena je vyšší než 22 euro (cca 26 usd) je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka na zařízení je roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.