Domů » Bleskovky » Proměňte svou TV na chytrou: tipy na Android TV ve slevě

Proměňte svou TV na chytrou: tipy na Android TV ve slevě

Chcete svou televizi proměnit na chytrou? Pomoci vám k tomu může jednoduchý TV box se systémem Android. Ten stačí pouze připojit k televizi přes HDMI a rázem získáte přístup ke spoustě aplikací a nástrojů. Internetový obchod GearBest.com nyní nabízí tři modely se zajímavou slevou.

Mecool M8s Pro
Mecool M8s Pro

Za lákavou cenu 26,99 USD (625 Kč) můžete pořídit model Mecool M8s Pro, který podporuje 4K video H.265 při 30 fps. Na něm běží operační systém Android 7.1, o jehož plynulý chod se stará čtyřjádrový procesor Amlogic S905W a 2 GB operační paměti RAM.

TV box disponuje podporou hlasového ovládání a podporuje také technologie Wi-Fi (2,4 GHz), Airplay a Miracast. Na boční straně kromě HMDI konektoru najdete také RJ-45, dva USB 2.0 a slot na paměťovou kartu microSD a 3,5mm výstup pro připojení audia. Objednat si jej můžete zde.

MeCool KM9
MeCool KM9

V akci je také vybavenější model MeCool KM9, který disponuje výkonnějším procesorem, 4 GB RAM a 32GB interní pamětí. Navíc nabízí duální Wi-Fi (2,4 & 5 GHz) a především novější systém Android 8.1. V rámci časově omezené promo akce si jej můžete pořídit za 1205 Kč.

Tanix TX6 TV Box
Tanix TX6 TV Box

Vůbec nejvybavenějším chytrým TV boxem v aktuální slevové akci je Tanix TX6, který je navíc osazený externí anténou, displejem a USB 3.0 portem. Ten si můžete vybrat ve dvou paměťových variantách (32 nebo 64GB interní paměť). Za vyšší 64GB verzi zaplatíte 1160 Kč, za nižší 32GB pak 930 Kč. Objednávat můžete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.