Sledujte nás na YouTube

Profesionální gimbal nyní může být váš s téměř 60% slevou

Natočit dobré video není jen tak a jedním z užitečných pomocníků pro všechny kreativce může být gimbal, který se postará o pokročilou stabilizaci obrazu. Obraz díky tomu nebude roztřesený a záběry budou mnohem kvalitnější.

Čínský internetový obchod TomTop.com aktuálně nabízí ve slevě (57 %) profesionální elektronický tříosý gimbal značky Zhiyun v nové edici Crane-M s neomezenou 360stupňovou možností rotace. Standardní cena se pohybuje okolo 450 EUR, v akci jej nyní můžete pořídit za necelých 200 EUR (zhruba 5 050 Kč).

Gimbal je kompatibilní s většinou digitálních fotoaparátů a kamer, stejně jako se smartphony, nicméně před nákupem si na stránce prodejce raději ověřte, zda je vaše natáčecí zařízení skutečně podporováno.

Poštovné na zboží je zdarma, nicméně k výsledné ceně je nutné připočítat ještě 21% DPH na vstupu do České republiky (odesílání probíhá ze skladu v Číně). Podívejte se také na další zajímavé slevové akce portálu TomTop.com – kompletní přehled najdete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.