Praktická kamera do automobilu s Full HD videem ve slevě

V dnešní době se řada řidičů uchyluje k nákupu malé kompaktní kamery do automobilu, která nahrává aktuální průběh jízdy. Čínský internetový obchod Cafago.com aktuálně nabízí ve slevě kamerku Xiaomi Xiaoyi s podporou záznamu videa ve Full HD rozlišení při 30 fps.

Světelnost objektivu je f/1.8 a prodejce uvádí, že nabízí slušnou kvalitu záznamu videa nejen ve dne, ale i v horších světelných podmínkách. Kamera má záběr 130 stupňů a video nahrává ve formátu MP4 s kodekem H.264. Napájení probíhá skrze 12V adaptér.

O zobrazování se stará 2,7palcový TFT LCD displej s rozlišením 960 x 240 px. Skrze WiFi je pak možné záznam posílat do telefonů s Androidem či iPhonu (skrze aplikaci od Xiaomi). Pokud navíc do objednávkového formuláře zadáte slevový kód PAV0J, snížíte cenu na 37,91 USD (cca 830 Kč). Poštovné je zdarma, ale k ceně je ještě nutné připočítat 21% DPH, jelikož se zboží odesílá z čínského skladu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.