Domů » Bleskovky » Populární simulátor renovace domu House Flipper vychází na mobily

Populární simulátor renovace domu House Flipper vychází na mobily

Populární simulátor renovace domů House Flipper od vývojářů ze studia Empyrean si našel cestu na mobilní platformy Android a iOS. Hra vyšla už v roce 2018 na Steamu, kde si k dnešnímu dni vysloužila od uživatelů velmi vysoké hodnocení. Na mobilech bude na rozdíl od počítačů dostupná zdarma, zato však s přítomností mikrotransakcí.

house flipper

V roli jednočlenného renovačního týmu budete plnit rozličné úkoly, vylepšovat své nářadí, odemykat nové dekorace a samozřejmě kupovat, opravovat a prodávat domy. V průběhu hry se setkáte s různými postavami včetně gangu squatterů, chovatelky s umělecky nadanými zvířaty či znalce umění. Nezbývá než navléknout montérky, popadnout bednu s nářadím a pustit se do renovace domů, za které následně utržíte pořádný balík peněz.

House Flipper Mobile Official - Trailer (Android)
‎House Flipper: Home Renovation
‎House Flipper: Home Renovation

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentáře

  1. Tvl, tak hrát to na mobilu bude dobrá pakárna :D

  2. Co všechno nevymyslí za simulace… 😀 No tohle mě naštěstí nečeká, já chci stavět novej… jestli teda po koroně budu mít ještě nějaké peníze 😀

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).