Domů » Bleskovky » OnePlus 6 v předprodeji. Levněji než z oficiálního obchodu

OnePlus 6 v předprodeji. Levněji než z oficiálního obchodu

[komerční článek] Značka OnePlus tento týden na tiskové konferenci v Londýně představila svůj vlajkový model pro letošní rok – OnePlus 6. Ten nabízí špičkovou hardwarovou výbavu v čele se Snapdragonem 845, 6 GB RAM, 64GB interní pamětí a duálním (20 + 16 Mpx) fotoaparátem. Kapacita vestavěného akumulátoru je 3300mAh a dobíjet jej můžete skrze USB-C; navíc nechybí ani podpora rychlého nabíjení Dash Charge (5V, 4A).

Cena základní varianty se 6 GB RAM a 64GB interní pamětí byla stanovena na 519 EUR, nicméně čínský internetový obchod GeekBuying jej nabízí v akci za 499,49 EUR. Ani to ale nemusí být výsledná částka – pokud totiž do objednávkového formuláře zadáte slevový kód NEQOSXW, sníží se výsledná cena na 491 EUR (cca 12 500 Kč).

Při standardním doručení je poštovné zdarma a telefon se posílá ze skladu v Číně, tudíž je k výsledné ceně nutné připočítat ještě 21% DPH. Pokud si ale zvolíte placené poštovné EU Priority line za 16,87 EUR (430 Kč), bude vám telefon odeslán ze skladu v Evropě a výsledná cena už se o DPH nebude navyšovat.

Smartphone OnePlus 6 si můžete předobjednat zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.