Domů » Články » OEM licenci na Windows 10 či balík Office můžete pořídit už od 315 Kč

OEM licenci na Windows 10 či balík Office můžete pořídit už od 315 Kč

Standardní licence k operačnímu systému Windows 10 Professional, či kancelářskému balíčku Microsoft Office 2016 a Office 2019 není zrovna dvakrát levná, nicméně  na webové stránce WhoKeys.com máte možnost zakoupit si OEM licenční klíče k těmto nástrojům za podstatně nižší ceny.

Windows 10

Nákup licence můžete využít v případě, že jste si pořídili počítač bez operačního systému, protože budete řešit otázku, jak Windows 10 získat. Kromě klasické licence se nabízí právě pořízení OEM licenčního klíče (digitální licence), který nyní navíc můžete získat se slevou. Stejná slevová akce aktuálně platí pro kancelářský balík Microsoft Office 2016 a Microsoft Office 2019.

Přinášíme vám přehled aktuálních slevových akcí, v rámci kterých můžete ušetřit. Stačí pouze do objednávky vložit slevový kód smart25:

Aby se vám sleva uplatnila, nezapomeňte použít výše uvedený slevový kód. Licenční klíče jsou plně funkční s CZ/SK verzí systému Windows 10 a kancelářského balíku Office.

V případě, že budete mít problém s aktivací licenčního klíče, můžete využít podpory přímo na webu prodejce (v angličtině). Otázce přeprodeje OEM klíčů k produktům společnosti Microsoft se podrobně věnuje například tento článek.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.