Domů » Články » OEM licence k systému Windows 10 a balíku Office nyní s výraznou slevou

OEM licence k systému Windows 10 a balíku Office nyní s výraznou slevou

Běžná licence k operačnímu systému Windows 10 Professional, či kancelářskému balíčku Microsoft Office 2016 a Office 2019 není zrovna dvakrát levná, nicméně díky webové stránce EKOffers máte možnost pořídit OEM licenční klíče k těmto nástrojům za podstatně výhodnější ceny.

Pokud jste si pořídili nový počítač bez operačního systému, určitě budete řešit otázku, jak Windows 10 získat. Kromě klasické licence se nabízí právě pořízení OEM licenčního klíče (digitální licence), který nyní navíc můžete získat se slevou. Stejná slevová akce aktuálně platí pro kancelářský balík Microsoft Office 2016 a Microsoft Office 2019.

Win10 Office 2019
Získejte OEM licenci Windows 10 Pro za necelých 14 dolarů či balík Office se slevou

Přinášíme vám přehled aktuálních slevových akcí, v rámci kterých můžete ušetřit. Stačí pouze do objednávky vložit slevový kód ST20:

Aby se vám sleva uplatnila, nezapomeňte použít výše uvedený slevový kód. Licenční klíče jsou plně funkční s CZ/SK verzí systému Windows 10 a kancelářského balíku Office.


PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.