Obří slevy na GearBest: taková nabídka tu ještě nebyla

Internetový obchod GearBest.com patří mezi jedny z největších a u českých zákazníků se těší stále větší oblibě. V nabídce najdete desítky tisíc položek, nicméně prim zde pochopitelně hraje elektronika a nejrůznější příslušenství.

Na následující dny si GearBest připravil několik slevových akcí, které by vám rozhodně neměli uniknout, zde je jejich seznam:

  • 17. až 20. června: slevový karneval
  • 20. až 25. června: meziročný výprodej
  • 25. června až 2. července: cenový masakr
  • 2. až 9. července: odměny pro každého

Aktuálně tedy běží první slevové kolo, v rámci kterého můžete levně pořídit chytré telefony, tablety, 3D tiskárny, vysavače, drony, sluchátka, kamery, sportovní hodinky a spoustu dalšího příslušenství – aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde. Ty nejlákavější nabídky jsou omezené na počet kusů, tak si pospěště, ať vám nic důležitého neuteče.

Vyhrajte OnePlus 6!

V rámci aktuálně probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale si můžete vyzkoušet tuto webovou hru, ve které máte šanci vyhrát špičkový smartphone OnePlus 6.

A to ještě není vše: prvních 1500 nejrychlejších, kteří v rámci zmíněných slevových akcí objednají zboží za více než 80 dolarů, získají od GearBestu letní dárek.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel