Domů » Bleskovky » Oblíbená 3D tiskárna Anet A8 i profesionální model Anycubic i3 Mega ve slevě

Oblíbená 3D tiskárna Anet A8 i profesionální model Anycubic i3 Mega ve slevě

Pokud přemýšlíte nad tím, jak si z pohodlí domova nejrůznější předměty, pak by právě pro vás mohla být určena akce portálu TomTop.com, který aktuálně nabízí se slevou 74 % 3D tiskárnu Anet A8 za sympatických 117,90 USD (cca 2 680 Kč). Tiskárna je odesílána z německého skladu a v balení najdete evropský adaptér do elektrické sítě. Společně s tiskárnou v balení najdete také 10metrovou tiskovou strunu.

3D tiskarna Anet A8
3D tiskarna Anet A8 je nyní v akci za skvělou cenu

Anet A8 je reprap tiskárna s LCD displejem, pěti klávesami pro ovládání, slotem na SD kartu a možností tisku v offline režimu. Tiskárna se prodává jako stavebnice, což znamená, že si ji doma po doručení musíte složit (v balení se nachází manuál v angličtině). Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si 3D tiskárnu objednat na této stránce.


V akci je také profesionální 3D tiskárna Anycubic i3 Mega s kovovým rámem a přesností tisku 0,05 – 0,3 mm. I v tomto případě je součástí balení tisková struna. Tento model můžete za 256 dolarů (6 500 Kč) objednávat zde. I v tomto případě je produkt odesílán ze skladu v Německu (EU Warehouse). Stejně jako v prvním případě je sleva (65 %) limitována počtem kusů.

Anycubic i3 Mega

Informace: Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z čínských e-shopů jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.