Domů » Bleskovky » Nyní ve slevě: venkovní kamera a 64GB flash disk od Xiaomi

Nyní ve slevě: venkovní kamera a 64GB flash disk od Xiaomi

Internetový obchod TomTop.com opět láká na další zajímavé slevy. Tentokrát můžete ušetřit při nákupu venkovní kamery, USB Flash disku a miniaturní Full HD kamerky, kterou skryjete prakticky kdekoliv.

Xiaomi Xiaovv je panoramatická venkovní kamera s prachuvzdorným & voděodolným tělem (IP65), která disponuje nočním viděním a Wi-Fi pro snadné propojení s mobilní aplikací. Záznam dokáže pořizovat ve Full HD, fotografie pak v 3Mpx rozlišení. Celkový úhel záběru je 180 stupňů.

kamera


Záznam je možné ukládat na microSD kartu do maximální kapacity 128 GB (není součástí balení), případně do cloudového úložiště. Záznam se ukládá s využitím kodeku H.265. Nechybí ani mikrofon pro případný záznam zvuku a vestavěný reproduktor. Kameru můžete pořídit za 29,14 euro (přibližně 740 Kč).

flash disk

Za příjemných 14,47 euro (370 Kč) je v nabídce 64GB USB Flash disk od Xiaomi s kovovým tělem a praktickým poutkem. USB Flash disk podporuje standard USB 3.0 a objednat si jej můžete zde.

Jen za 5,46 eur (140 Kč) může být být vaše kompaktní Full HD kamerka Quelima SQ11. Abyste se na tuto cenu dostali, je nutné do objednávky zadat slevový kód HYQSQ, který částku sníží z původních 7,28 eur. Kamerka je vybavena několika infračerevnými diodami pro lepší kvalitu záznamu při nahrávání v horších světelných podmínkách. Na jedno nabití dokáže nahrávat okolo jedné hodiny. Záznam se ukládá na microSD kartu, dobíjení (a napájení) probíhá skrze microUSB konektor. Objednat si ji můžete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.