Nyní ve slevě: Maze Alpha s tenkými rámečky

V dubnu letošního roku vstoupil na trh čínský výrobce Maze Mobile, který představil smartphone s velmi tenkými rámečky. Model Alpha disponuje šestipalcovým Full HD displejem, osmijádrovým procesorem, duálním fotoaparátem od Sony, 4 GB RAM a 64GB interní pamětí.

Do úzkého rámečku nad displejem se podařilo umístit sluchátkový reproduktor. Čočka čelní kamerky je umístěna na spodním rámečku, společně se čtečkou otisků prstů. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat. Kapacita vestavěné baterie je rovných 4 000 mAh.

Čínský internetový obchod Cafago.com tento smartphone aktuálně nabízí v akci za velmi výhodných 180 dolarů. Na tuto částku se dostanete, pokud do objednávkového formuláře zadáte slevový kód PZ0JK. Jelikož se telefon odesílá z čínského skladu, je k ceně nutné připočítat ještě 21% DPH na vstupu do ČR, takže výsledná cena smartphonu by se měla pohybovat okolo 4 750 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel