Sledujte nás na YouTube

Je o něj zájem: Honor 9 za první měsíc překonal milion objednávek

Nový vlajkový model Honor 9 (první dojmy) dosáhl zajímavého milníku – překročil totiž hranici 1 milionu celosvětově objednaných kusů, a to během prvního měsíce od uvedení na trh (včetně toho čínského). Globální prezident Honoru George Zhao uvedl, že nový Honor 9 překonal všechna očekávání a trhá pro značku nový rekord.

Honor 9 opět láká na skleněná záda, která si umí efektně hrát s dopadajícím světlem, kovový rámeček a 5,15″ displej s Full HD rozlišením (1080 x 1920 px). Vetší prostor pod zobrazovacím panelem částečně ospravedlňuje přítomnost velmi rychlé čtečky otisků prstů, která se přestěhovala ze zadní strany.

Výkon dodává výkonný čipset Kirin 960 z produkce Huawei. Operační paměť má kapacitu 4 GB RAM, interní úložiště má 64 GB. Honor 9 je tradičně vybavený hybridním slotem, takže si můžete buď rozšířit vnitřní paměť microSD kartou (až 256 GB), nebo přidat sekundární nanoSIM. Obě SIM karty umí pracovat se sítěmi LTE, z bezdrátové konektivity pochopitelně nechybí Wi-Fi, Bluetooth a NFC.

Honor 9 se na českém trhu prodává za přijatelnou cenu 12 990 Kč včetně DPH. Novinku už v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na její recenzi.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *