Sledujte nás na YouTube

Mega sleva: Dron DJI Mavic Pro s příslušenstvím za bezkonkurenční cenu

V případě, že přemýšlíte o nákupu kvalitního drona, určitě by vaší pozornosti neměla uniknout velmi zajímavá akce na model Mavic Pro od společnosti DJI. Ten je aktuálně v nabídce čínského e-shopu TomTop.com za velmi lákavou cenu 779 dolarů, což je v přepočtu zhruba 17 500 Kč. V českých e-shopech přitom ceny začínají na hranici 30 000 Kč.

Na tuto cenu se dostanete po aplikaci slevového kódu HTY300DJIP, který základní cenu 1 079 USD sníží právě na 779 USD při objednávce z německého skladu (z čínského je cena po slevě 899 dolarů, tedy cca 19 800 Kč).

DJI Mavic Pro láká na kompaktní rozměry a konstrukci, díky které jej snadno složíte, což se hodí nejen při cestování. Navíc zvládá nahrávat video až ve 4k rozlišení a na jedno nabití vydrží až 27 minut.

Dron s pořádnou porcí příslušenství

A to není vše! S výraznou slevou lze zakoupit také balíček DJI Mavic Pro Combo, kde kromě samotného drona najdete navíc dvě extra baterie, speciální pouzdro, nabíječku do auta, náhradní příslušenství a celou řadu dalších položek, a to za cenu 1 076 USD, na kterou se dostanete po zadání slevového kódu HTY283DJIMC; ten základní cenu sníží o 283 dolarů (cca 23 800 Kč při objednávce z německého skladu). Pokud budete objednávat z čínského skladu, bude cena 1 116 dolarů (cca 24 600 Kč).

Informace: TomTop v případě těchto nabídek zasílá zboží z německého skladu – na ten je nutné se přepnout na stránce v e-shopu (hledejte tlačítko German Warehouse hned pod cenou). V případě, že německý sklad hlásí vyprodáno (Out of stock), můžete si drona objednat z čínského skladu, kde je ale cena o několik desítek dolarů vyšší, nicméně prodejce se zavazuje uhradit veškeré náklady spojené s DPH na vstupu, které platí pro balíčky poslané mimo Evropskou Unii. Vzhledem k obrovskému zájmu u této cenové akce může odeslání objednávky trvat od jednoho do dvou týdnů.

Jak zadat slevový kód? Při kompletaci objednávky klikněte na text “Have a Promotion Code?” a do textového pole zadejte kód z článku :-)

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.