Levný AllCall Bro s duálním fotoaparátem: srovnání s SLR fotoaparátem

Značka AllCall před nedávnem uvedla na trhu smartphone s označením Bro, kterého během prvních dnů prodala přes 50 000 kusů. Jedná se o smartphone s kovovým tělem a duálním fotoaparátem, jehož startovací cena je 66 dolarů (cca 1 600 Kč).

allcallbro

Výrobce nyní zveřejnil několik srovnávacích fotografí, ve kterých porovnává kvalitu snímků z tohoto smartphonu a digitální zrcadlovky. Bohužel už ale neuvádí, o jaký model jde a snímky nezveřejnil ve vysokém rozlišením, což brání podrobnějšímu srovnání. Přesto je patrné, že i takto levný telefon nemusí za dobrých světelných podmínek fotit špatně. Stále je ale potřeba myslet na to, že jde o smartphone pro nenáročné a zázraky v oblasti focení od něj nelze čekat, zvláště v horších světelných podmínkách.

Vlevo snímek pořízení AllCall Bro, vpravo z SLR
Vlevo snímek pořízení AllCall Bro, vpravo z SLR

U většiny telefonů slouží duální fotoaparát k hrátkám s hloubkou ostrosti. V případě tohoto smartphonu pořizují oba fotoaparáty (8 + 2 Mpx) shodný záběr a software z nich následně vytvoří finální fotografii. Ta by se měla označovat vyšší ostrostí a menším množstvím šumu, a to především při focení v horších světelných podmínkách.

Vlevo snímek pořízení AllCall Bro, vpravo z SLR
Vlevo snímek pořízení AllCall Bro, vpravo z SLR

U čtečky otisků prstů výrobce slibuje rychlé odemčení za 0,2 vteřiny. Telefon pohání čtyřjádrový čip MediaTek MT6580A, kterému dělá společnost 1 GB RAM a 16GB interní úložiště. Potěší také nejnovější Android 7.0. Displej nabídne pět palců a HD rozlišení. Ve výbavě bohužel chybí podpora LTE, vystačit si tak budete muset s podporou GSM a 3G sítí.

Další informace o tomto modelu najdete na webu výrobce. Objednat si jej můžete například zde za 66 dolarů (cca 1 600 Kč).

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.