Domů » Bleskovky » Levně z Číny: dron s Full HD kamerou, co se vejde do dlaně

Levně z Číny: dron s Full HD kamerou, co se vejde do dlaně

V nabídce čínského internetového obchodu Cafago.com aktuálně najdete miniaturního drona, který láká na téměř 60% slevu z původní ceny. Díky tomu jej můžete zakoupit za částku 33,5 USD (přibližně 850 Kč).

minidron 2

Miniaturní dron je vybavený kamerou s Full HD rozlišením a 800mAh baterií, která jej ve vzduchu udrží okolo 15 minut. Samotné dobíjení pak trvá přibližně 90 minut. Kromě dronu v balení najdete i dálkový ovladač, čtveřici náhradních vrtulek, šroubovák a ochranné kryty pro létání v interiérech.

minidron

K ovládání můžete využít i mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS. Příznivci adrenalinového létání ocení možnost provádět s dronem 360stupňové otočky během letu. V případě, že vás tento produkt zaujal, můžete si jej objednat zde.

Za 22,5 USD (560 Kč) je ve slevě chytrý fitness náramek se zajímavým designem – ten tvoří plastové tělo s imitací kovu, do kterého je zasazený 1,14″ velký dotykový displej s rozlišením 210 x 240 px. Nezapomnělo se ani na stupeň krytí IP67, díky čemuž je náramek odolný vůči vniknutí vody. Kapacita akumulátoru je 90 mAh, výdrž však prodejce neudává.

naramek

Kromě základních funkcí, jako je zobrazování notifikací ze smartphonu, krokoměr, měření srdečního tepu či spánku, náramek disponuje i monitoringem ECG či měřením teploty. Samozřejmostí je i měření při běhání a dalších sportovních aktivitách. Hlavní obrazovka nabízí výběr z několika typů ciferníků. U řemínku lze vybírat z černé, modré a červené barvy.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.