Levně z Číny: chytré hodinky, kamera na klíče a smartphone LeEco Le 2 ve slevě

Čínský internetový obchod Cafago.com si na tento víkend připravil slevovou akci v rámci které můžete ušetřit při nákupu vybraného zboží. S 20% slevou můžete například zakoupit smartphone Letv LeEco Le 2 X527, který vychází na necelých 105,86 EUR (cca 2 700 Kč). Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávky zadáte slevový kód L1613P. Zboží je odesíláno z německého skladu, takže odpadá nutnost platit 21% DPH na vstupu, které se vztahuje na objednávky expedované z Číny přesahující hodnotu 22 EUR.

Smartphone disponuje 5,5″ Full HD displejem, octa-core procesorem Snapdragon 652, 3 GB RAM a 32GB interním úložištěm bez možnosti rozšíření o pam. kartu. Kapacita baterie je 3000 mAh a na zadní straně nechybí ani čtečka otisků prstů. Další podrobnosti a možnost nákupu naleznete na této stránce.

Ve slevě za 32,5 USD (cca 700 Kč) jsou také chytré hodinky Zeblaze Sport, které běží na vlastním operačním systému a kompatibilní jsou se smartphony s Androidem i iPhonem. Hodinky jsou vybaveny 1,24″ LCD displejem, Bluetooth 4.0 a 610mAh baterií. Systém však není v češtině – spolehnout se tak budete muset na angličtinu.

Třetím produktem za akční cenu 32 USD (660 Kč) je miniaturní HD kamera X6, kterou můžete klidně nosit třeba na klíčích. Video v HD rozlišení zvládne na jedno nabití natáčet až 3 hodiny a stejně dlouhou dobu se pak kamerka nabíjí. Video se ukládá na paměťovou kartu microSD do maximální kapacity 32 GB, která je součástí balení, a to včetně SD adaptéru.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel