Domů » Bleskovky » Letní slevy: 20 000mAh powerbanka a sluchátka Xiaomi, či 64GB microSD karta

Letní slevy: 20 000mAh powerbanka a sluchátka Xiaomi, či 64GB microSD karta

Powerbanka Xiaomi 2C s kapacitou 20 000 mAh je mezi uživateli velice oblíbená, jelikož se jedná o skvělého společníka na cesty, který zvládne několikrát rychle dobít váš chytrý telefon nebo další elektroniku.

Xiaomi 2C
Powerbanku Xiaomi 2C můžete aktuálně pořídit ve slevě

Powerbanka podporuje rychlé nabíjení standardu Qualcomm QuickCharge 3.0 a disponuje dvěma USB porty pro dobíjení dvou zařízení současně (5V/3,6A). Její hmotnost je 358 gramů, takže vás při přenášení nijak výrazně nezatíží. Internetový obchod Cafago.com ji aktuálně nabízí v akci za 27,9 USD, což je po přepočtu přibližně 640 Kč.

Bezdrátová sluchátka a microSD karta za super cenu

Ve slevě jsou také bezdrátová sluchátka (Xiaomi) Redmi AirDots (označení pro čínský trhu); globální označení produktu je Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Ta s telefonem propojíte skrze nejnovější verzi rozhraní Bluetooth 5.0. Součástí je pouzdro pro přenášení s 300mAh baterií pro snadné dobíjení. Na jedno nabití vydrží hrát okolo 4 hodin a díky dobíjecímu pouzdro výdrž v součtu prodloužíte až na 12 hodin pro poslech hudby, případně 15 hodin při sledování videa či hraní her.


sluchatka

Sluchátka se rovněž pyšní inteligentní redukcí okolního šumu. Na těle se nachází senzorová plocha, se kterou můžete provádět základní příkazy (přehrát/pozastavit, přijmout/odmítnout hovor…). Sluchátka jsou nyní ve slevě za 22,73 USD (přibližně 520 Kč). Prodejce na webu uvádí (odkaz), že na dobíjecí krabičce je buď logo Xiaomi, nebo logo Redmi, a při objednávce nelze ovlivnit, jaký kus vám bude doručen. V obou případech se ale jedná o originály.

microSD

Za příjemných 8,88 USD (205 Kč) je v akci 64GB paměťová microSD karta značky Netac (Class 10) s rychlostí čtení 90 MB/s.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.