Sledujte nás na YouTube

Lednové slevy u Leagoo: vybrané modely pořídíte s 50% slevou

[sponzorovaný článek] Značka Leagoo si na měsíc leden připravila speciální slevovou akci v rámci které nabízí vybrané smartphony se zajímavými slevami. U některých telefonů můžete ušetřit až 50 procent.

Akce trvá v termínu od 8. do 15. ledna, případně do vyprodání zásob. Kompletní nabídku zlevněných modelů naleznete zde.

Leagoo Kiicca Mix nabízí displej s rozlišením 5,5 palce a Full HD rozlišením. Hnacím motorem se stal čip MediaTek MT6750T který doplňují 3 GB RAM a 32GB interní úložiště. Na zadní straně najdeme duální fotoaparát s rozlišením 13 Mpx + 2 Mpx pro druhou optiku, která bude měřit hloubku zabírané scény. Přední selfie kamerka rovněž nabídne 13Mpx rozlišení. Ve výbavě dále najdeme 3000mAh baterii od LG s podporou rychlého nabíjení (5V2A), čtečku otisků prstů zabudovanou do středového tlačítka pod displejem či kompletní podporou evropských LTE pásem. Hybridní slot nabídne prostor pro microSD nebo druhou nanoSIM kartu.

Tento telefon si za akční cenu můžete zakoupit na této stránce.

Další telefon v akci je Leagoo T5, který se snaží zaujmout dobrým poměrem cena & výkon, a také slušným fotoaparátem. Novinka nabídne 5,5″ Full HD displej od Sharpu, duální fotoaparát (13 + 5 Mpx, Sony), 4 GB operační paměti RAM, 64GB interní úložiště a 13Mpx selfie kamerku. Hnacím motorem je osmijádrový čip od MediaTeku s taktem 1,8 GHz (MT6750T), který doplňuje GPU Mali T-860). V těle tenkém 7,9 mm najdeme 3000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení (5V2A). Potěší také kompletní podpora LTE pásem. Operační systém Android najdeme ve verzi 7.0, navíc doplněný o uživatelské prostředí Leagoo OS 2.0).

Leagoo T5 si můžete v akci zakoupit zde.

Posledním smartphonem v akci je Leagoo T5c. Tuto novinku pohání nový osmijádrový čipset Spreadtrum SC9853i vyrobený 14nm technologí (64 bitů, frekvence 1,8 GHz). Tento čip má nabídnou ve své třídě dostatečný výkon společně s pokročilou správou napájení.

Duální fotoaparát u modelu T5c využívá technologie DEPTH MAP, která optimalizuje proces zpracování výsledného snímku z obou fotoaparátů. Technologie dokáže detekovat objekty v pozadí a popředí, se kterými následně pracuje a dokáže na ně zaostřit. Výsledkem tak mohou být snímky s rozmazaným pozadím, či naopak s rozostřeným popředím a zaostřeným objektem v pozadí. Díky tomu tento smartphone pořizuje kvalitní fotografie s využitým pokročilých efektů.

Pokud vás Leagoo T5c zaujal, můžete si jej v akci objednat zde. Nezapomeňte, že k ceně jakéhokoliv objednaného zboží z Číny, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.