Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Leagoo u svých smartphonů vždy uvádí reálné kapacity akumulátorů

Leagoo u svých smartphonů vždy uvádí reálné kapacity akumulátorů

[sponzorovaný článek] Výdrž baterie patří mezi důležité faktory, které ovlivňují rozhodování zákazníka při koupi nového telefonu. Když vám uprostřed dne váš chytrý telefon zahlásí, že je baterie vybitá a vy nemáte po ruce powerbanku ani zdroj energie, není to rozhodně nic příjemného.

Někteří čínští výrobci rovněž schválně uvádějí nepřesné nebo navýšené kapacity u baterií. Na trhu už se objevily smartphony, u kterých výrobce udával kapacitu akumulátoru přes 3500 mAh či dokonce 5000 mAh, ale reálně zde byla použita baterie s kapacitou menší než 3000 mAh. Spotřebitel tak může být oklamán, aniž by o tom věděl.

Podobné nekalé praktiky se objevují především u neznámých čínských výrobců, kteří lákají na extrémně dlouhou výdrž baterie, nicméně realita je zcela odlišná.

Čínský výrobce Leagoo, který na asijském trhu patří mezi respektované výrobce, vždy dodržuje všechny standardy týkající se výroby akumulátorů a garantuje také kapacitu akumulátorů, kterou u vybraných smartphonů uvádí. Leagoo dále varuje, že je nutné dbát zvýšené opatrnosti při nákupu smartphonů od neznámých výrobců, kteří rádi používají praktiky s uváděním vyšší kapacity baterie, než jak je tomu ve skutečnosti.

Smartphony značky Leagoo se na trhu profilují jako cenově dostupné a dobře vybavené modely s atraktivním designem. Leagoo se také zavazuje, že u svých modelů nikdy nepoužilo praktiky s umělým navyšováním kapacity akumulátorů.

Jedním z kličových modelů značky Leagoo s velkou baterií, je Kiicaa Power, který disponuje 4000mAh baterií. Objednat si jej můžete například na AliExpress.com.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel