Domů » Bleskovky » Leagoo T5c: unboxing slušně vybaveného smartphonu s nízkou cenou

Leagoo T5c: unboxing slušně vybaveného smartphonu s nízkou cenou

[sponzorovaný článek] Čínský výrobce Leagoo před několika týdny odhalil zbrusu nový chytrý telefon, se kterým míří do segmentu střední třídy. Model Leagoo T5c bude lákat na dostatečnou hardwarovou výbavu, kovovou unibody konstrukci a duální fotoaparát. Jedná se také o vůbec první smartphone na světě s čipem Spreadtrum SC9853i od Intelu (x86 Airmont, 8 jader, frekvence 1,8 GHz).

Novinku pohání nový osmijádrový čipset Spreadtrum SC9853i vyrobený 14nm technologí (64 bitů, frekvence 1,8 GHz). Tento čip má nabídnou ve své třídě dostatečný výkon společně s pokročilou správou napájení. Tento čip má rovněž nabídnout až o 39 % vyšší výkon v AnTuTu benchmarku než konkurenční MediaTek MTKMT6750.

Duální fotoaparát u modelu T5c využívá technologie DEPTH MAP, která optimalizuje proces zpracování výsledného snímku z obou fotoaparátů. Technologie dokáže detekovat objekty v pozadí a popředí, se kterými následně pracuje a dokáže na ně zaostřit. Výsledkem tak mohou být snímky s rozmazaným pozadím, či naopak s rozostřeným popředím a zaostřeným objektem v pozadí. Díky tomu tento smartphone pořizuje kvalitní fotografie s využitým pokročilých efektů.

Čip Spreadtrum SC9853i nabízí vyšší přenosové rychlosti při stahování dat, než Helio P23, a jen nepatrně nižší výsledky, než Huawei Kyrin 970 a Snapdragon 835. Testy byly prováděny ve třech scénářích: jízda v autě, nákupní centrum a kancelář v budově.

O zobrazování se stará 5,5″ Full HD IPS displej od společnosti Sharp. Ten nabízí velmi dobré podání barev (až do úhlu pohledu 178 stupňů) i slušnou čitelnost na přímém slunci.  O jeho ochranu se stará tvrzené sklo s mírným zaoblením na okrajích (2.5D).

Leagoo T5c pohání osmijádrový čip Spreadtrum SC 9853i s taktem 1,8 GHz. K dispozici dále jsou 3 GB RAM (Samsung) a 32GB interní úložiště (Sandisk).  Slušná je i kapacita baterie – rovných 3 000 mAh, a díky použitému čipsetu nechybí ani podpora rychlého nabíjení (5V/2A). Smartphone nabízí rychlou a přesnou čtečku otisků prstů, která telefon odemkne za 0,1 sekundy. Čtečka dokáže prst snímat z libovolného úhlu a navíc si můžete nastavit další speciální gesta pro ovládání telefonu.

Novinku Leagoo T5c si můžete předobjednat na GearBest.com za akční cenu 99,99 USD (cca 2 200 Kč). Objednávky budou odeslány po 23. lednu.

Nezapomeňte, že k ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.