Sledujte nás na YouTube

Leagoo T5: Full HD, 4 GB RAM a duální fotoaparát za dostupnou cenu

Značka Leagoo dnes představila nový smartphone T5, který se opět snaží zaujmout dobrým poměrem ceny a výkonu. Novinka nabídne 5,5″ Full HD displej od Sharpu, duální fotoaparát (13 + 5 Mpx, Sony), 4 GB operační paměti RAM a 64GB interní úložiště.

Hnacím motorem by měl být blíže nespecifikovaný octa-core čip od MediaTeku s taktem 1,8 GHz. V těle tenkém 7,9 mm najdeme 3000mAh baterii a chybět nebude ani rychlé nabíjení. Potěší také kompletní podpora LTE pásem. Otazník zatím zůstává u verze operačního systému Android, ale doufejme, že se setkáme s aktuálním Nougatem.

S uvedením na trh se počítá v průběhu července za cenu okolo 199 dolarů, nicméně pokud na stránkách výrobce vyplníte svůj e-mail, získáte při zahájení prodeje slevu 50 dolarů a ještě malý dárek k tomu (tato akce platí od dnešního dne do 25. června).

Výsledná cena telefonu pak bude 149 USD, což je zhruba 3 500 Kč. Vzhledem k tomu, že se telefon bude prodávat výhradně přes čínské e-shopy, bude při objednávce do České republiky nutné počítat ještě s 21% DPH.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Co taky občas udělat recenzi na tu hromadu číny, co na nás hrnete (i v těch PR). Aby se tak nějak vědělo, jak si to vlastně stojí. Např. výdrž na aku (víme jak někteří výrobci vágně zacházejí s hodnotami), jakou (a zda vůbec…) to má oleofobní vrstvu nebo si to venku jen hraje na “daktyloskopii pro děti i dospělé”, co z toho tak leze za fotky, jestli to vlastně má GAPSS nebo je to myšleno pro zlaté české ručičky,…..

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *