Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Leagoo T5: Full HD, 4 GB RAM a duální fotoaparát za dostupnou cenu

Leagoo T5: Full HD, 4 GB RAM a duální fotoaparát za dostupnou cenu

Značka Leagoo dnes představila nový smartphone T5, který se opět snaží zaujmout dobrým poměrem ceny a výkonu. Novinka nabídne 5,5″ Full HD displej od Sharpu, duální fotoaparát (13 + 5 Mpx, Sony), 4 GB operační paměti RAM a 64GB interní úložiště.


Hnacím motorem by měl být blíže nespecifikovaný octa-core čip od MediaTeku s taktem 1,8 GHz. V těle tenkém 7,9 mm najdeme 3000mAh baterii a chybět nebude ani rychlé nabíjení. Potěší také kompletní podpora LTE pásem. Otazník zatím zůstává u verze operačního systému Android, ale doufejme, že se setkáme s aktuálním Nougatem.


S uvedením na trh se počítá v průběhu července za cenu okolo 199 dolarů, nicméně pokud na stránkách výrobce vyplníte svůj e-mail, získáte při zahájení prodeje slevu 50 dolarů a ještě malý dárek k tomu (tato akce platí od dnešního dne do 25. června). Výsledná cena telefonu pak bude 149 USD, což je zhruba 3 500 Kč. Vzhledem k tomu, že se telefon bude prodávat výhradně přes čínské e-shopy, bude při objednávce do České republiky nutné počítat ještě s 21% DPH.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. jan (neregistrovaný)

  Konečně aplikace co me sere že není na windowsy :D

  • cosworth

   ale zase te musi hrat u srdce ze se androidaci uz dokazou i vy*sr*at

 2. aod (neregistrovaný)

  Tohle už dávno vynalezl Alan Harper ????

 3. slav (neregistrovaný)

  cosworth
  jsi cyp jak lampa

 4. AleshM (neregistrovaný)

  Podobná aplikace už tu před lety byla, ale vývoj byl zastaven. Doufám, že to bude udržované.

Sahifa tracking pixel