Sledujte nás na YouTube

Leagoo Power 5 s 7000mAh nabídne rychlé bezdrátové nabíjení

Čínský výrobce Leagoo pokračuje s představováním nových smartphonů pro letošní rok. Nejnovější přírůstek s označením Power 5 cílí na uživatele, kteří od telefonu vyžadují dlouhou výdrž. Z tohoto důvodu zde výrobce použil baterii s úctyhodnou kapacitou 7000 mAh.

Leagoo Power 5 kromě 7000mAh baterie s podporou rychlého nabíjení (5V/5A) + 7,5W bezdrátové nabíjení nabídne 5,99″ Full HD+ displej (18:9), 6 GB RAM a 64GB interní úložiště. Výkon dodá osmijádrový čip MediaTek MT6763 s taktem 2 GHz.

Na zadní straně najdeme duální fotoaparát od Sony (13 + 5 Mpx), přední selfie kamerka rovněž nabídne 13Mpx rozlišení. Skládáním snímků ve speciálním režimu focení s názvem Ultra HD bude možné vytvořit fotografii s výsledným rozlišením 65 megapixelů. Příjemným bonusem na závěr je podpora bezdrátového nabíjení a přítomnost Androidu 8.1 Oreo.

Smartphone se na do online prodeje dostane na konci dubna či na začátku května za 229,99 USD, což je v přepočtu zhruba 4 750 Kč. Výrobce rovněž na svých stránkách spustil rezervace, v rámci kterých je dokonce telefon možné získat jen za 1,99 USD. Další podmínky o této akci a informace o telefonu naleznete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.