Sledujte nás na YouTube

Leagoo KIICAA MIX láká na tenké rámečky. Předobjednejte jej se slevou 30 dolarů

Značka Leagoo před nedávnem představila smartphone KIICAA MIX, který má lákat na tenké rámečky, elegantní design a sympatickou cenu. Právě bezdrámečkový design, se kterým jako jeden z prvních přišel smartphone Xiaomi Mi Mix, ukázal, jakým směrem se letos budou smartphony ubírat. Trend je zkrátka jasný – displeje s co možná nejtenčím rámečkem.

Panely s tenkými okraji jsou většinou výsadou vlajkových modelů, jako je Samsung Galaxy S8, ale nyní se dostává i do podstatně levnějších smartphonů. Značka Leagoo, která před nedávnem uzavřela partnerství s fotbalovým klubem Tottenham Hotspur (2017 – 2022), představila smartphone s velmi tenkým rámečkem, který vám rozhodně průvan v peněžence neudělá.

Model Leagoo KIICAA MIX disponuje 5,5palcovým Full HD displejem od Sharpu, který se pyšní svítivostí 400 nitů. Výrobce jej rovněž v novém reklamním videu srovnává se zobrazovacími panely Galaxy S8+ a iPhone 7 Plus:

Klíčové parametry

  • 5,5″ Full HD displej od Sharpu
  • osmijádrový čip MediaTek MTK6750T s taktem 1,8 GHz
  • 3 GB RAM a 32GB interní úložiště + slot na microSD kartu
  • duální 13 + 2 Mpx fotoaparát, Full HD video
  • přední 13Mpx selfie kamerka
  • USB-C konektor, čtečka otisků prstů
  • 3000mAh baterie od LG, podpora rychlého nabíjení
  • operační systém Android 7.0
  • základní cena: 139,99 USD (cca 3 100 Kč)

Hnacím motorem se stal čip MediaTek MT6750T který doplňuje 3 GB RAM a 32GB interní úložiště. Na zadní straně najdeme duální fotoaparát s rozlišením 13 Mpx + 2 Mpx pro druhou optiku, která bude měřit hloubku zabírané scény. Přední selfie kamerka rovněž nabídne 13Mpx rozlišení.

V případě, že máte o telefon zájem, můžete si jej předobjednat na této stránce, kde aktuálně získáte slevu 30 dolarů ze základní ceny telefonu. K odeslání objednávek by mělo dojít poslední týden v září. Leagoo KIICAA Mix vás tak vyjde na zhruba 110 dolarů, což je zhruba 2 450 Kč. K této částce je ještě nutné připočítat 21% DPH na vstupu do ČR.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.