Sledujte nás na YouTube

Leagoo KIICAA Power: 4000mAh baterie, duální fotoaparát a nízká cena

V poslední době se čínští výrobci smartphonů předhánějí o to, kdo dokáže přenést více vlastností, které známe z vlajkových modelů, do nižší střední třídy. Leagoo nyní odhalilo model s názvem KIICAA Power, který přináší duální fotoaparát do segmentu velmi levných smartphonů.

Lákavě zní také informace o kapacitě baterie, která je rovných 4000 mAh, a navíc nechybí podpora rychlého nabíjení. Displej příliš neoslní, disponuje jen HD rozlišením a úhlopříčkou pět palců. Hnacím motorem se stal čtyřjádrový čip MediaTek MT6580A, kterému sekundují 2 GB RAM a 16GB interní úložiště.

Potěší rovněž přítomnost aktuální verze systému Android 7.0. Na zadní straně má své místo duální fotoaparát (8 + 5 megapixelů). S uvedením do prodeje se počítá ještě v průběhu tohoto měsíce za doporučenou cenu 69,99 USD (cca 1 600 Kč).

A to není vše, výrobce si rovněž připravil darovací akci, v rámci které bude mít pět šťastlivců šanci získat model KIICAA Power jen za 0,99 USD. Pokud vás tato nabídka zaujala, pokračujte na stránky výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *