Sledujte nás na YouTube

Leagoo chystá smartphone s tenkými rámečky. Displej vyplní 85 % přední strany

Značka Leagoo by v těchto dnech měla na akci MWCA v San Franciscu představil zbrusu nový smartphone, který má lákat na velmi tenké rámečky. Ostatně podle obrázku, který se objevil na Faceoboku značky, by zobrazovací panel měl vyplňovat celých 85 procent přední strany. Raději si ale počkejme na reálné fotografie zařízení, protože jak je známo, čínští výrobci v těchto údajích velice rádi podvádí a uvádějí nepřesné hodnoty.

Leagoo láká na premiéru nového smartphonu. Primárně s ním zřejmě bude cílit na americký trh.

Nový model by měl nabídnout 6″ displej s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, osmijádrový procesor od MediaTeku s taktem 2,6 GHz, 6 GB operační paměti RAM a 64GB interní úložiště. Pro fotografování má být připraven duální fotoaparát od Samsungu.

Oficiálního představení bychom se měli dočkat v následujících hodinách, tak doufejme, že nepůjde jen o další klam na zákazníka, ale že novinka skutečně přijde s atraktivním designem a tenkými rámečky.

Roman Hálek

Technologie 21. století jsou mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *