Sledujte nás na YouTube

Láká vás 3D tisk? Tiskárna Anet A8 může být vaše už za 3 400 Kč

Pokud toužíte po tom vytisknout si z pohodlí domova nejrůznější předměty, pak by právě pro vás mohla být určena akce portálu TomTop.com, který aktuálně nabízí ve slevě 3D tiskárnu Anet A8 za 130,30 EUR, což je v přepočtu necelých 3 400 Kč bez poštovného. To vás ale nijak nezruinuje, jelikož činí jen 9,37 EUR (cca 250 Kč); tiskárna je odesílána z německého skladu a v balení najdete evropský adaptér do elektrické sítě.

Anet A8 je reprap tiskárna s LCD displejem, pěti klávesami pro ovládání, slotem na SD kartu a možností tisku v offline režimu. Tiskárna se prodává jako stavebnice, což znamená, že si ji doma po doručení musíte složit (v balení se nachází manuál v angličtině).

V balení společně s jednotlivými díly tiskárny naleznete také 10metrovou tiskovou strunu. Červená tisková struna (na fotografii výše) není součástí balení – případné další tiskové struny v jiných barvách si musíte dokoupit.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si 3D tiskárnu objednat na této stránce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.