Láká vás 3D tisk? Tiskárna Anet A6 může být vaše už za 3 650 Kč

Pokud toužíte po tom vytisknout si z pohodlí domova nejrůznější předměty, pak by právě pro vás mohla být určena akce portálu TomTop.com, který aktuálně nabízí ve slevě 3D tiskárnu Anet A6 za 139,99 euro (cca 3 650 Kč). Tiskárna je odesílána z německého skladu a v balení najdete evropský adaptér do elektrické sítě. K objednávce navíc zdarma získáte tuto PLA náplň (1,75 mm) v hodnotě zhruba 20 euro.

Anet A6 je reprap tiskárna s LCD displejem, pěti klávesami pro ovládání, slotem na SD kartu a možností tisku v offline režimu. Tiskárna se prodává jako stavebnice, což znamená, že si ji doma po doručení musíte složit (v balení se nachází manuál v angličtině). Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si 3D tiskárnu objednat na této stránce.

V rámci slevové akce můžete nyní pořídit i další 3D tiskárny značky Anet. Jejich kompletní nabídku naleznete zde. Ke každé tiskárně navíc zdarma získáte i tiskovou náplň.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednoduší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.