Domů » Bleskovky » Kompaktní dron DJI Spark v několika barvách nyní pořídíte se slevou

Kompaktní dron DJI Spark v několika barvách nyní pořídíte se slevou

Po velké slevové akci na dron DJI Mavic Pro pro vás máme tip na levnější a kompaktnější alternativu v podobě modelu DJI Spark. Ten můžete aktuálně v internetovém obchodě TomTop.com zakoupit za cenu 659 dolarů, což je zhruba 14 600 korun. Na tuto částku se dostanete, pokud v objednávkovém formuláři zadáte slevový kód LSRCOMBO.

Sleva není platná na všechny barevné varianty dronu, ale použít ji můžete jen u žluté, bílé a zelené. Zbývající dvě varianty (modrá a červená je v nabídce za 689 dolarů a slevový kupón tak na ně není možné aplikovat).

Dron je odesílán z čínského skladu a s evropskou nabíjecí zásuvkou. V takovém případě zásilka podléhá 21% DPH na vstupu, nicméně prodejce se zavazuje tyto poplatky uhradit. DJI Spark disponuje WiFi připojením, 12Mpx fotoaparátem, dvouosým stabilizátorem a možností ovládat jej gesty.

Maximální vzdálenost, na kterou se od vás dron může vzdálit, je díky WiFi připojení 100 metrů (a 50 metrů do výšky). Doba letu na jedno nabití je maximálně 16 minut a nejvyšší rychlost, kterou dron zvládne letět, je 50 km/h. Zakoupit jej můžete zde.

Jak zadat slevový kód? Při kompletaci objednávky klikněte na text „Have a Promotion Code?“ a do textového pole zadejte kód z článku.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.